Pusę amžiaus prie autobuso vairo

26 vasario 05:05 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

255 garažiniu numeriu pažymėtas autobusas pirmadienio rytą ramiai užsuko į Kauno autobusų stotį. Jį vairavo Stasys Bertys. Šią dieną sukako 50 metų kaip jis dirba autobuso vairuotoju. Ir tai padarė dirbdamas vienoje įmonėje.

 

 

„Kiekvieną dieną negalvoji kiek laiko dirbi. Bet kai pasižiūri atgal. Kiti žmonės tiek negyvena, o aš dirbu. Ir man patinka. Neinu į darbą per prievartą, smagu jaustis naudingu”, –  pasakojo Stasys Bertys šiuo metu keleivius vežantis tarpmiestiniais maršrutais Kauno rajone.

Anksčiau S. Bertys daugiausiai dirbo tarpmiestiniuose maršrutuose, važiuodavo ir į artimą užsienį. Sulaukęs garbesnio amžiaus vairuotojas keleivius veža priemiestiniais maršrutais Kauno rajone. Čia anot bendradarbių ir mažesni greičiai, ir ramiau galima važiuoti.

https://www.youtube.com/watch?v=0otO_3xcwjY

„Stasį mėgsta kolegos, nes jis yra bendraujantis, prižiūrintis savo autobusą. Labai atsakingas žmogus. Kadangi dirba priemiesčio maršrutuose, dažnai veža moksleivius iš Kauno rajono į miestą. Tai visuomet sužiūrės moksleivių bilietus, nepraleis nei vieno zuikio”, – pasakojo „Kautros” eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

74 metų amžiaus Stasys jau antras vairuotojas „Kautros” įmonėje dirbantis daugiau nei 50 metų. Prieš pusę metų kartu su kolegomis sveikino kitą jubiliatą – vairuotoją Sigitą Sakalauską.

Mindaugas Sakaulauskas

Autoriaus nuotraukos

  • apie-kautr-vair
  • apie-kautr-vair5
  • apie-kautr-vair2
  • apie-kautr-vair3
  • apie-kautr-vair4