Raseiniškiai pasirengė karantinui: paruošė autobusą ypatingiems atvejams

kovo 23 05:15 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Raseinių autobusų parkas vieną iš savo autobusų parengė dirbti ekstremaliomis sąlygomis. Juo jau vežami iš užsienio į Lietuvą grįžtantys ir privalomai saviizoliuotis turintys žmonės.

 

 

 

 

 

Pasak Raseinių autobusų parko direktoriaus Kęstučio Derliūno, keleivių vežėjai privalo prisitaikyti prie besikeičiančių keleivių vežimo sąlygų. „Pertvarkėme didelį, 40-ies vietų autobusą. Vairuotojo vietą atskyrėme aklina siena, keleiviai sėdi atskirai. Visi jie privalo dėvėti medicinines kaukes. Matėme, kad transporto priemonių, kurie galėtų vežti keleivius karantino sąlygomis, labai trūksta“, – sako K. Derliūnas.

Jo teigimu, autobusas jau keletą kartų vežė keleivių grupes iš sostinės oro uosto. „Vežėme penkių žmonių grupę, vienas iš jų liko oro uoste, nes nepraėjo patikros, turėjo temperatūros. Vėliau sužinojome, kad jam nustatytas koronavirusas. Tai rodo, kaip svarbu dabartinėmis sąlygomis laikytis saugumo reikalavimų“, – pabrėžia įmonės vadovas.

Pasak K. Derliūno, panašiai žadama pertvarkyti ir daugiau Raseinių autobusų parko transporto priemonių. Tokiu būdu bus užtikrintas saugus keleivių gabenimas.

Lina Jakubauskienė

Raseinių autobusų parko nuotraukos

  • autobusas-2-41457
  • autobusas-1-41455
  • autobusas3-41456