Šalčininkuose brangs viešojo transporto bilietai

22 birželio 13:03 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šalčininkų rajono savivaldybės vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutus aptarnaujantys vežėjai kreipėsi į Šalčininkų rajono savivaldybę su prašymu padidinti keleivių vežimo reguliariais vietinio susisiekimo maršrutais tarifus, nes padidėjo keleivių vežimo sąnaudos: pabrango kuras, transporto priemonių civilinės atsakomybės privalomasis draudimas, atsarginės dalys, teko kelti atlyginimus vairuotojams.

Tarybos sprendimu pritarta teisės akto projektui, kuris numato, kad važiuodami maršrutu Vilnius – Šalčininkai arba Šalčininkai – Vilnius keleiviai mokės už kelionę 20 proc. brangiau. Nuo liepos 1 d. bilietas į Vilnių vietoje 3,40 Eur kainuos 4,40 Eur, minimali bilieto kaina – 0,50 Eur.

Tarybos sprendimu nustatyta, kad 65 metų ir vyresniems asmenims, važiuojantiems Šalčininkų rajono savivaldybės vietiniais (priemiestiniais) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais, taikoma 50 proc. nuolaida. Su šia lengvata susijusias išlaidas savivaldybė kompensuos iš savo biudžeto lėšų.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija