Šiaulių autobusų stotyje – savitarnos terminalas

20 gruodžio 04:46 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Nuo š. m. gruodžio mėnesio Šiaulių miesto autobusų stotyje atsirado dar viena kasa, tik šį kartą tai – savitarnos terminalas. Keleiviai bilietus gali pirkti ne tik kasose, bet ir terminale, netgi, kai stotis ir kasos nedirba, pavyzdžiui, labai anksti ryte ar vėlai vakare.

 

 

 

Į pačią laukimo salę keleiviai nebegali patekti  nuo 20:00 val., bet bilietų terminalas stovi tambūre, todėl pirmosios durys bus atrakintos visą parą ir visi pageidaujantys galės įsigyti bilietus bet kuriuo paros metu į priemiestinius, tarpmiestinius ar tarptautinius autobusus. Keleiviai gali jaustis saugiai, nes Šiaulių Autobusų stoties apsauga dirba visą parą. Klientai visus veiksmus, išskyrus mokėjimą ir bilieto spausdinimą atlieka liesdami ekraną. Terminale atsiskaityti už bilietus galima tik mokėjimo kortele.

Klientas terminale gali įsigyti bilietus kelionėms konkrečiomis datomis. Bilietų datos keitimo ir grąžinimo funkcijos terminale nerealizuotos. Pakeisti vykimo datą ar grąžinti bilietą galima autobusų stoties kasose, kurios dirba nuo 4:30 iki 19:00 val.

„Busturo“ informacija ir nuotrauka