Šiauliuose – galimybė užsisakyti autobuso bilietą telefonu

05 spalio 04:10 2015 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

aut-busturPanorę keliauti šiauliečiai nebūtinai turi važiuoti į stotį įsigyti išankstinio bilieto. Jį galima rezervuoti telefonu.

 

 

 

„Nuolat ieškome naujovių, stengiamės pasiūlyti keleiviams ką nors naujo, nematyto. Mums svarbu, kad jie galėtų keliauti kaip įmanoma paprasčiau“,- sako bendrovės „Busturas“ generalinis direktorius Tomas Bielinskas.

Bilietą galima užsisakyti tokiu pat principu, kokiu rezervuojamas viešbutis. „Rezervuoti iš anksto viešbutį tapo įprasta visiems. Nuo šiol šiauliečiai taip pat galės užsisakyti ir autobuso bilietą“, – kalba T. Bielinskas.

Jo teigimu, ne kiekvienas žmogus namuose turi internetą, ne kiekvienas moka juo naudotis. „Užsisakius bilietą telefonu, tereikia atvažiuoti į stotį ir jį pasiimti bet kuriuo keleiviui patogiu laiku“, – sako  įmonės vadovas.

Šiauliečių įmonės darbuotojai nuolat ieško naujovių. Jie savo lėšomis įdiegė eleltroninį bilietą, kuris galios ne tik miesto, bet ir priemiesčio bei tarpmiesčio autobusuose. Tarpmiesčio maršrutais važinėjančiuose autobusuose galima pasiskaityti naujausių žurnalų. „Mano profesija – marketologas. Ji įpareigoja nuolat ieškoti įvairių galimybių“, – teigia T. Bielinskas.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka