Tomas Bielinskas: traukiuosi iš pareigų, tačiau ne iš keleivinio transporto verslo

08 kovo 05:27 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-toma Trejus metus ėjęs Šiaulių keleivinio transporto įmonės „Busturas“ generalinio direktoriaus pareigas, Tomas Bielinskas priėmė sprendimą išeiti iš darbo. Nuo pirmadienio, kovo 7-osios, laikinai generalinio direktoriaus pareigas eina Silvas Gedaminskas.

 

 

„Pasitraukiu iš darbo dėl šeimyninių aplinkybių. Dirbau Šiauliuose, o šeima gyveno Klaipėdoje. Trejus metus teko darbuotis labai intensyviai, namo galėdavau grįžti tik savaitgaliais. Susikaupė daugybė asmeninių reikalų, kuriems išspręsti reikia ne vieno mėnesio. Atsistatydinimo aplinkybes paaiškinau miesto merui, administracijos direktoriui, jie sutiko, kad pasitraukčiau iš pareigų. Apie apsisprendimo priežastis informavau ir įmonės kolektyvą“, – aiškina T. Bielinskas.

Pasak T. Bielinsko, vos paskelbęs apie atsistadydinimą, jis išsyk sulaukė dviejų darbo pasiūlymų. Vienas iš jų buvo dirbti Kaune, kitas – Klaipėdoje. „Be abejo, pasirinkau Klaipėdą. Dirbsiu latvių įmonės, platinančios autobusų bilietų įrangą, komercijos direktoriumi. Siūlysiu įmonei tapti „Linavos“ nare, taigi nutolti nuo keleivinio transporto verslo, taip pat žmonių, su kuriais susipažinau dirbdamas „Busturo“ vadovu, nežadu“, – sako T. Bielinskas.

Vadovaujant T. Bielinskui, Šiaulių įmonėje įdiegta nemažai naujovių. Didžiausiu pasiekimu jis laiko elektroninio bilieto sistemą, neturinčią analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. „Negirdėjau, kad kur nors būtų įdiegtas elektroninis bilietas, kuriuo galėtų naudotis ir miesto, ir priemiesčio, ir tarpmiesčio autobusais važiuojantys keleiviai. Dabar elektroninio bilieto diegimas paskutinėje stadijoje, netrukus jis veiks visose bendrovės „Busturas“ transporto priemonėse“, – kalba T. Bielinskas.

Tarp naujovių – ir trečdaliu atnaujintas autobusų parkas. Vadovaujant T. Bielinskui, bendrovė įsigijo tiek naujų miesto, tiek tarpmiesčio vežimams skirtų autobusų. Itin originalus ir pasiteisinęs sprendimas – nupirkti išsyk dešimt naujų vidutinės klasės „Otokar“ autobusų.

Be šio, T. Bielinskas nuolat pasiūlydavo ir daugiau originalių naujienų. „Esu marketologas, todėl su kolegomis nuolat ieškodavome įdomesnių sprendimų, kurie padėtų į viešąjį transportą pritraukti daugiau keleivių. Daugybę idėjų turiu ir dabar. Tikiuosi, ne kartą galėsiu pasidalinti jomis su kolegomis“, – kalba T. Bielinskas.

Jo teigimu, pastaruosius dvejus metus įmonė dirbo pelningai. „Šiais metais taip pat planuojamas pelnas. Kaip tik todėl nėra sunku atsisveikinti su savo darbu. Pradėjęs eiti generalinio direktoriaus pareigas, kėliau sau tikslą pastatyti įmonę ant kojų. Atrodo, tai padaryti pavyko. Išeinu iš įmonės ramia širdimi“, – teigia T. Bielinskas.

 

Lina Jakubauskienė