„Torsus Praetorian TG3“ – kiečiausias visureigis autobusas pasaulyje

25 birželio 12:45 2024 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai Naujienos

„Torsus“ pristatė trečios kartos 4×4 ratų bazės autobusą „Praetorian TG3“ – modelį, kuris, pasak Čekijos gamintojo, tinka atšiauriausioms pasaulio vietovėms ir sunkiausioms sąlygoms.

Autobusas gali įveikti 65 % nuokalnes ir važiuoti 68 cm gylio upėmis. Jis pagamintas ant MAN važiuoklės, sumontuotas 6,9 l D0836 variklis, sujungtas su 12 greičių ZF automatine mechanine pavarų dėže.

Pavarų dėžė užtikrina efektyvų važiavimą keliu, tačiau esant didesniam variklio sūkių dažniui, įsijungia „avarinis režimas“, ir pavaros perjungiamos greičiau.

Kėbulas pagamintas iš polimero. 8,7 m ilgio „Praetorian TG3“ yra daugiau nei 50 naujovių. Pasak gamintojų, važiuoklei ir varikliui suteikiama garantija, juos galima aptarnauti visose MAN atstovybėse „bet kurioje pasaulio vietoje“.

Vienu metu autobusu gali važiuoti iki 34 keleivių ir gidas. Autobuse sumontuoti 19,5 colio diskiniai stabdžiai ant abiejų ašių ir nauja galinė pneumatinė pakaba. Priekinė ašis dabar taip pat sumontuota ant oro pagalvių. Variklio skyriuje – automatinė „Blazecut“ miltelinio gaisro gesinimo sistema.

„Torsus“ gamintojų teigimu, patobulintos šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos, taip pat sumontuota 12 000 kg sverianti 30 metrų priekinė gervė.

„Praetorian“ atliko 20 mėnesių bandymus ir atsižvelgė į klientų atsiliepimus visame pasaulyje. „Torsus“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Vakhtangas Dzhukashvili „Praetorian TG3“ apibūdina kaip „kiečiausią visureigį autobusą pasaulyje“.

„ Praetorian TG3“ jau iškeliavo į Vokietiją, Ispaniją ir Ukrainą.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka