„Transport for London“ po gaisro įmonėje atšaukia 90 dviaukščių elektrinių autobusų

25 gegužės 03:02 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„Transport for London“ atšaukė 90 elektrinių autobusų po to, kai vienas iš jų sekmadienį užsidegė. Kol bus išsiaiškinta gaisro, kilusio „Potters Bar” depe Hertfordšyre, autobusai mieste laikinai nevažinės penkiais maršrutais. Per gaisrą buvo apgadinti šeši autobusai.

Reikia paminėti, kad Londone važinėja daugiausia elektrinių autobusų Vakarų Europoje – čia jų eksploatuojama apie 800. Miestas užsibrėžė tikslą nuo 2021 metų pirkti tik nulinės emisijos autobusus.

Autobusų gamintojo „Switch Mobility“ atstovai pareiškė: „Žinome apie gaisrą „Potters Bar“ autobusų depe, kuriame dalyvavo šeši autobusai, įskaitant du elektrinius autobusus. Gaisras buvo užgesintas, o mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad išsiaiškintume visas įvykio detales ir padėtume atlikti tolesnius tyrimus. Saugumas yra svarbiausia“.

TfL pranešime spaudai rašoma, jog „Switch Mobility“ paprašė visų operatorių, naudojančių dviaukščius elektrinius autobusus, laikinai nutraukti jų eksploatavimą, kol bus atliktas tyrimas ir reikiami saugos patikrinimai.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka