„Transrevis“ pradeda teikti keleivių vežimo paslaugas Panevėžio rajono maršrutais

03 lapkričio 04:29 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Panevėžio rajono maršrutais nuo šių metų lapkričio 1 d. pradės važinėti 25 „Mercedes Benz Sprinter“ markės mini, 4 didelės bei 2 vidutinės talpos autobusai, kurie teiks keleivių vežimo paslaugą 38 rajono maršrutais. Dvi transporto priemonės pritaikytos neįgaliems keleiviams.

Keleivių patogumui visi mažieji autobusai yra su vizualiomis informacinėmis sistemomis, išoriniame ekrane bus matomas maršruto pavadinimas, salone esančiame ekrane keleiviai matys visus maršruto sustojimus, kelionės metu galės naudotis belaidžiu Wi-Fi internetu.

Tam, kad kelionės metu būtų užtikrintas keleivių saugumas, visos sėdimos vietos yra su saugos diržais, taip pat su „STOP“ mygtukais, skirtais informuoti mini autobuso vairuotoją, jog norima išlipti kitoje stotelėje. Įmonė ateityje planuoja palaipsniui padidinti keleiviams su negalia ir tėvams su vežimėliais pritaikytų transporto priemonių skaičių, kad šiems būtų patogiau įlipti ir išlipti iš mini autobuso.

Siekiant užtikrinti keleiviams kokybišką, prieinamą ir operatyvią informaciją apie aptarnautus maršrutus, reisų laiką, bilietų kainas, sezoninius maršrutų pakeitimus, taip pat autobuse paliktus daiktus ir išklausyti keleivių pasiūlymų, mažųjų autobusų salone yra lipdukas su nemokamu informacinio telefono numeriu +370 660 34 444, veikiančiu visą parą.

Mini autobusų salonuose bus vaizdo stebėjimo kameros, taip pasirūpinant keleivių saugumų kelionės metu ir apsaugant nuo konfliktinių situacijų ar vandalizmo atvejų.

„Transrevis” informacija ir nuotrauka