Vasaros sezono metu – pokyčiai Panevėžio viešajame transporte

07 gegužės 03:08 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Panevėžio miesto savivaldybė, atsižvelgusi į sodininkų bendrijų narių išreikštus prašymus, šiltuoju metų laiku pakoregavo tam tikrų maršrutinių autobusų grafikus. Jie koreguojami siekiant sudaryti kuo palankesnes sąlygas gyventojams keliauti miesto viešuoju transportu.

Nuo gegužės 6 d. 13-ojo maršruto autobusas kursuos po vieną kartą ryte ir vakare Šiaurine gatve iki pat žiedinės sankryžos su Smėlynės g. Savaitgaliais 13-ojo maršruto autobuso eismas pailginamas dviem reisais ryte, ir dviem – vakare.

Kaip ir kiekvienais metais, 4-ojo maršruto „Molainiai–Vaivadai“ autobusai taip pat kursuos vasaros tvarkaraščiu. Atsižvelgiant į keleivių pageidavimus, nuo gegužės 6 d. šie autobusai darbo dienomis vakare važiuos ilgiau.

Tikslius autobusų eismo tvarkaraščius galima rasti VšĮ „Panevėžio keleivinis transportas“ svetainėje www.pktransportas.lt ir UAB „Panevėžio autobusų parkas“ svetainėje www.panevezioautobusai.lt.

Atkreipiame visų eismo dalyvių dėmesį, kad šį sekmadienį, gegužės 12 d., mieste vyks B. Abramaičio triatlono taurė ir Lietuvos baseino triatlono čempionatas. Kadangi varžybos vyks miesto viešose erdvėse, nuo 6 iki 20 val. centre esančiose gatvėse bus ribojamas eismas, keisis 4-ojo, 6-ojo, 6-ojo A ir 16-ojo autobusų maršrutų trasos. 4-ojo maršruto autobusai į Vaivadus važiuos J. Basanavičiaus, Smėlynės gatvėmis, o į Molainius grįš Smėlynės, J. Basanavičiaus, Vilniaus, Ramygalos g. Autobusai Nr. 6 ir 6A į J. Janonio gatvę ir geležinkelio stotį vyks Smėlynės, Marijonų gatvėmis, į Pajuostės plentą ir Veteranų g. taip pat grįš Marijonų ir Smėlynės gatvėmis. Autobusai Nr. 16 į Molainių gatvę vyks Marijonų, Pušaloto gatvėmis, į Švyturio gatvę grįš pakeista trasa Pušaloto, Marijonų g.

Komunikacijos skyrius 

Linos Jakubauskienės  nuotrauka