Veteranų klubo nariai lankėsi Daugpilyje

birželio 21 04:17 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Veteranų kampelis

apie-automobBirželio 16-ają dieną  penkiolikos veteranų klubo ,,Automobilininkas“ vilniečių ir klaipėdiečių narių grupė lankėsi rytų Lietuvoje.

 

 

 

 

 

 

Utenoje veteranai susitiko su buvusiu ilgamečiu to miesto autobusų parko direktoriumi Albertu Semėnu, apžiūrėjo išgražėjusį miestą. Vėliau apsilankė Zarasų autobusų parke, po to kartu išvyko į Daugpilį. Išvykos dalyvius čia maloniai pasitiko Daugpilio autobusų parko direktorius. Jis supažindino veteranus su šiuo miestu, papasakojo apie tai, kaip šiame regione organizuojamas keleivių vežimas.

Grįžę į Zarasus veteranai pasuko prie ilgaamžio Stelmužės ąžuolo, apžiūrėjo vieną iš seniausių Lietuvoje medinę bažnyčią, pastatytą 1650 metais, grožėjosi gamta. Pasukę atgal, klubo nariai apžiūrėjo miestą ir nuostabų apžvalgos ratą, įrengtą  Zaraso  ežero pakrantėje.

Po to visi pabendravo autobusų parke, užkandžiaudami atsivežtais sumuštiniais. Klubo narys,  autobusų parko direktorius Remigijus Lamanauskas papasakojo apie parko veiklą šiame regione ir  Norvegijoje.

Pakeliui į namus veteranų klubo nariai prasuko per Gražutės nacionalinio parką, užvažiavo į Salaką, kur apžiūrėjo vienintelę Lietuvoje iš tašytų akmenų pastatytą bažnyčią.

Donatas Lukošius

Klubo narių nuotraukos 

 

  • apie-automob1
  • apie-automob2
  • apie-automob3