„Vilniaus viešasis transportas” kviečia vasario 16 d. tapti Vilniaus istorinio – 700-ojo maršruto dalimi

03 vasario 06:58 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

700-ame maršrute keleiviai susipažins su vienais svarbiausių Vilniaus objektų, turėjusių įtaką miesto susikūrimui bei gyvavimui: Vilniaus katedra, kunigaikščio Gedimino bokštas, Šv. Onos bažnyčia, Aušros vartai ir daug kitų vietų.

Pirmasis istorinis reisas numatytas vasario 16 d. 12 val. Arkikatedros st., kurioje jau lauks papuoštas autobusas ir pats kunigaikštis Gediminas, kuris sės už autobuso vairo bei apžvelgs amžinai jauną Vilnių.

Tarp keleivių žada būti ir laiškais prikviesti bei dosnumu pasižymintys riteriai, vilniečius ir miesto svečius apdovanosiantys specialiomis – jubiliejinėmis dovanomis. Jiems į pagalbą atskubės 700-ojo maršruto gidas, žadantis papasakoti pačias įdomiausias ir dar niekur negirdėtas istorijas.

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną yra numatyti du reisai: 12 val. ir 13 val. Nors autobusas ketina sustoti visuose suplanuotose stotelėse, tačiau kviečiame registruotis iš anksto, nurodant jums tinkamą laiką, savo kontaktus.

Registracija: bit.ly/3kXBWRy

Stotelės: Arkikatedra (turistiniai); Bernardinų sodas; Dailės akademija; Užupio; Misionierių; Aušros vartai; Stotis; Rūdninkų; MO muziejus; Reformatų; Jogailos; Vinco Kudirkos aikštė.

VVT informacija

  • 700