Vilniečio kortelė neįgaliesiems – nemokamai

spalio 29 04:21 2012 Spausdinti straipsnį Naujienos

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ bendradarbiauja su Vilniaus miesto socialinės paramos centru ir nevyriausybinėms neįgaliųjų organizacijomis ir darbingo amžiaus neįgaliesiems, kuriems taikoma 50 ir 80 proc. nuolaida važiavimui Vilniaus miesto viešuoju transportu, nuo spalio 15 d. iki gruodžio 31 d. bus nemokamai išduodamos vilniečio kortelės.

Primename, kad vilniečio kortelės, kurioms taikoma 50 proc. nuolaida, išduodamos asmenims, pripažintiems iš dalies darbingais, o vilniečio kortelės, kurioms taikoma 80 proc. nuolaida, – asmenims, pripažintiems nedarbingais, asmenims, kuriems nustatytas neįgalumo lygis, ir į Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą sąrašą įrašytomis ligomis sergantiems asmenims, kuriems gydyti nuolat reikalinga hemodializė.

Neįgalieji, neturintys seno pavyzdžio elektroninio bilieto kortelės ir pateikę neįgaliojo pažymėjimą, gali gauti nemokamą vilniečio kortelę. Dalinimo vietas galima sužinoti: http://spcentras.lt/Informacija-del-nemokamu-vilniecio-korteliu-isdavimo-neigaliesiems-677.html?articleid=64

SĮSP informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.