Vilniuje nukentėjo keleivius drausminęs autobuso vairuotojas

gegužės 20 04:24 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Klausimas, ar autobuso vairuotojas turi kištis į tarp keleivių kylančius konfliktus, kaip privalo drausminti netinkamai besielgiančius keleivius, kyla dažnai. Vairuotojas, ypač vežantis žmones vėlyvą vakarą, nėra apsaugotas ir gali nuo keleivių skaudžiai nukentėti.

Tokia situacija nutiko vakar, gegužės 19-ąją, vakare, sostinės Pilaitės prospekte. 4 G maršruto autobusu važiavęs vairuotojas pastebėjo, kad salone keleivis užsirūkė. „Vairuotojas atliko pilietinę pareigą – jis neliko abejingas ir sudrausmino neleistinai besieilgiantį keleivį. Tuomet šis smogė vairuotojui į veidą. Per incidentą nukentėjo ir autobusas – jam atsitrenkus į kelio ženklą, įlenktas bamperis, skilo stiklas. Laimė, niekas iš keleivių nenukentėjo, vairuotojui nustatytas smegenų sukrėtimas“, – aiškina bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktorius Juozapas Grabys.

Autobuso vairuotojas po incidento iškvietė policiją ir dar bandė sulaikyti chuliganus uždarydamas autobuso duris, tačiau šie sugebėjo jas atsidaryti ir paspruko.

Pasak J. Grabio, įvykio aplinkybes tiria policijos atstovai. Jiems bus perduota ir autobuso vaizdo kamerų nufilmuota medžiaga. „Tikimės, kad policininkams pavyks išsiaiškinti chuliganų asmenybes, jie bus sulaikyti ir nubausti“, – sako J. Grabys.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.