Ypatinga proga – 50 metų „Kautroje“

08 birželio 07:03 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šiltą vasaros dieną „Kautros“ darbuotojai pasitiko iš reiso grįžtantį Zigmą Jurgaitį, dirbantį tarpmiestinių autobusų vairuotoju. Tik įvažiavus pro autobusų parko vartus, vairuotojas pasitiktas pučiamųjų muzika ir kolegų dovanomis. Neeilinė proga – vairuotoju įmonėje Z. Jurgaitis dirba jau 50 metų.

Kartu su kolegomis autobuso vairuotoją pasitiko ir „Kautros” generalinis direktorius, pasveikino jubiliatą prie specialiai šiai progai papuošto autobuso. Vairuotojui įteiktos dovanos bei specialus riboto leidimo įmonės ženkliukas. „Proga neeilinė, tai jau ketvirtasis mūsų darbuotojas įmonėje dirbantis 50-tus metus. Vertiname jo profesionalumą ir atsakomybę. Įvykis, tampa gražia „Kautros“ tradicija, sveikinti pusę amžiaus įmonėje išdirbusius darbuotojus. Ko gero ne kiekvienas darbdavys gali pasididžiuoti, kad turi tokių savo darbą mylinčių žmonių, net ir tarp seniausių Lietuvos įmonių“, – teigė įmonės generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Z. Jurgaitis įmonėje pradėjo dirbti dar 1971 metais. Visus tuos metus įmonėje dirbo už autobuso vairo, kaip pats vairuotojas teigė – „keitėsi tik autobusai, darbas buvo tas pats, vairuoti”. Beje, šeimoje Zigmas – ne vienintelis vairuotojas – atsakingą autobuso vairo darbą pasirinko ir jo sūnus.

„Kautros“ informacija ir nuotraukos

  • 50-1
  • 50
  • 50-4
  • 50-3