„Žalgirio ekspresas“ atvežė dutūkstantąjį faną

vasario 02 05:36 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Vakar „Žalgirio arena” ne tik vėl buvo sausakimša, bet ir sulaukė dutūkstantojo fano, atvykusio „Žalgirio ekspreso” autobusu. Į Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi” septyniais autobusais atvyko per 300 fanų iš įvairių šalies miestų.

 

 

 

 

 

 

Iš viso šį sezoną į „Žalgirio” rungtynes jau atvežta daugiau kaip du tūkstančiai krepšinio fanų iš visos Lietuvos.

„Suskaičiavome, kad šį sezoną vidutiniškai į vienas rungtynes šešiais autobusais atvežame apie 250 fanų iš skirtingų šalies miestų. Kaip įprasta didieji Eurolygos vardai pritraukia daugiausiai fanų, bet turime ir nuolatinių keleivių, kurie komandą palaiko kiekvienose rungtynėse”, – kalbėjo “Kautros”, vežančios fanus „Žalgirio ekspreso” autobusais, marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Rungtynės į kurias šį sezoną „Žalgirio ekspresu” buvo atvežta daugiausiai fanų – mačas su „Unicaja”. Į šią dvikovą net devyniais autobusais atvežta per 400 krepšinio fanų.

Fanai iš aštuonių miestų

Šiais metais į „Žalgirio” Eurolygos namų rungtynes fanai autobusais vežami iš aštuonių miestų – Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Druskininkų, Elektrėnų, Prienų, Vilkaviškio.

„Aktyviausias miestas kaip ir praeitais metais – Vilnius. Šiek tiek ironiška, kad tai didžiausio priešininko Lietuvoje miestas. Maloniai džiugina Alytus, kuris kiekvienoms rungtynėms surenka po pilną didelį autobusą. Smagu, kad klaipėdiečiai aktyvūs ir surenka vis didesnį būrį fanų, nepabijodami ilgesnės kelionės”, – kalbėjo “Kautros” atstovas.

Keliaudami „Žalgirio ekspresu” fanai nuvežami iki pat arenos, o po rungtynių parvežami atgal.

Kelionės į rungtynes neprailgsta

Autobusų vežėjai stengiasi, kad kelionė „Žalgirio ekspresu” nebūtų tik paprasta kelionė autobusu pirmyn ir atgal.

„Norime, kad kelionė autobusu į rungtynes būtų įdomi ir keleiviai po truputį įsijaustų į jų atmosferą. Vairuotojai pasitinka keleivius pasipuošę „Žalgirio” šalikais, kelionės metu groja specialiai atrinkta muzika, siūloma laimėti prizų, autobusų švieslentėse dega „Žalgirio ekspreso” užrašas. Norime, kad fanams kelionė būtų ne tik patogi, bet ir įdomi. Kelionės metu užsimezga ir naujos draugystės, dažnai atgal grįžtama su dainomis”, – kalbėjo „Kautros” atstovas.

„Žalgirio ekspresu” krepšinio fanai vežami į kiekvienas „Žalgirio” Eurolygos namų rungtynes. Jie gali įsigyt akcinius bilietų paketus ar kelionę autobusu ir vietas arenoje atskirai.

Kautros informacija ir nuotraukos

 

  • apie-kaun-zalg1
  • apie-kaun-zalg
  • apie-kaun-zalg2