„Žalgirio ekspresas“ sugrįžta

spalio 06 04:20 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Kauno „Žalgiris“ ir ilgametė komandos partnerė UAB „Kautra“ pristato puikią žinią – praėjusį sezoną startavęs „Žalgirio ekspresas“ sugrįžta dar labiau patobulėjęs. Milžiniško pasisekimo sulaukusi idėja vežti „Žalgirio“ gerbėjus į Eurolygos rungtynes Kaune pasiteisino su kaupu ir šį sezoną prasidės nuo pat pirmųjų Eurolygos mačų.

 

 

 

 

Jau spalio 13 dieną iš aštuonių skirtingų Lietuvos miestų į Lietuvos krepšinio sostinę pajudės specialūs „Kautros“ autobusai, kurie krepšinio mylėtojus suveš į „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ mūšį Kaune.

Prisijungia dar vienas miestas

Tokiomis kelionėmis iš Vilniaus prasidėjęs projektas dar praėjusį sezoną prasiplėtė iki septynių miestų – Elektrėnų, Druskininkų, Prienų, Vilkaviškio, Marijampolės bei Alytaus , o nuo šiol kursuos ir iš tolimosios Klaipėdos.

Pervežimo įmonės ir „Žalgirio“ rėmėjos UAB „Kautra“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas džiaugėsi išaugusiu projektu ir vis gerėjančiomis sąlygomis „Žalgirio ekspreso“ keliautojams.

„Išties malonu, kad „Žalgirio ekspresas“ išaugo į jau aštuonis Lietuvos miestus vienijantį projektą, kad fanai įvertino patogią galimybę keliauti į rungtynes ir grįšti iš jų autobusu. Naują sezoną pradedame su naujomis galimybėmis“, – kalbėjo „Kautros“ atstovas.

Galimybė išsirinkti vietą arenoje

Praėjusiais metais „Žalgirio ekspreso“  keliautojai būrėsi viename sektoriuje, kurio bilietai būdavo įskaičiuoti į visos kelionės kainą. Šis pasiūlymas toliau liks galioti, tačiau atsiranda ir naujovė – nuo šiol galima įsigyti tik kelionės bilietą, tad keliauti su ekspresu galės ir savarankiškai norimose vietose bilietus įsigiję gerbėjai bei sezono abonementų savininkai.

Nuo šio sezono „Žalgirio ekspreso“ bilietus ir paketus bus galima įsigyti oficialioje „Žalgirio“ internetinio puslapio bilietų pardavimo sistemoje – www.zalgiris.lt

„Kautros“ autobusai krepšinio gerbėjus atveš iki pat „Žalgirio arenos“. Po rungtynių autobusas 30 minučių lauks sirgalių prie arenos ir parveš juos į autobusų stotį, iš kurios atvyko.

Kelionė “Kautros” autobusu

„Žalgirio ekspreso“ autobusai spalio 13 dieną į Kauną pajudės:

iš Vilniaus autobusų stoties, 33 išvykimo aikštelės, 17 valandą

iš Marijampolės autobusų stoties, 18 valandą.

iš Alytaus autobusų stoties, 2 aikštelės, 18 valandą.

iš Vilkaviškio autobusų stoties,  17:30

iš Prienų autobusų stoties, 2 aikštelės, 18:30

iš Druskininkų autobusų stoties, 16:30

Iš Elektrėnų tarpmiestinių autobusų stotelės, 18 valandą

Akcinis „Žalgirio ekspreso“ paketas: kelionė iki pat arenos durų ir atgal + bilietas į rungtynes 314-315 sektoriuje tik nuo 7,90 Eur. Primename, kad akcinių pasiūlymų kainos skiriasi keliaujant iš skirtingų miestų.

 

Kautros informacija