Alytiškiams pristatoma nauja viešojo transporto koncepcija

gegužės 24 08:24 2012 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Gegužės 25-ąją, penktadienį, 11 valandą, bendrovė „Kautra“ Alytuje prie sporto ir rekreacijos rūmų pristatys keleivinio transporto specialistams ir Alytaus visuomenei naujus Turkijoje pagamintus miesto autobusus „Temsa MD-9 LE“. Tuo pačiu įmonės specialistai pateiks galimą Alytaus miesto visuomeninio transporto viziją.

Alytus – bene vienintelis iš didžiųjų šalies miestų, kur nėra viešojo transporto įmonės. Keleiviai vežami privačių įmonių mikroautobusais, mieste nėra galimybės įsigyti mėnesinio važiavimo bilieto. „Ketiname pademonstruoti alytiškiams, kokias galimybes galėtume pasiūlyti miestui ir miestiečiams. Laimėję konkursą keleiviams vežti Druskininkų mieste, ne tik visiškai atnaujinome miesto autobusų parką, bet ir įdiegėme elektroninį bilietą”, – sako bendrovės „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Du naujutėliai „Temsa MD-9LE“ iš Turkijos jau atvyko į Lietuvą. Tai – pirmieji tokie „Temsa“ miesto autobusai ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Autobuso ilgis – 9,3 metro. Jis gali vežti net 70 keleivių, salone – 28 sėdimos ir 42 stovimos vietos. Abu autobusai skirti druskininkiečiams, išsyk po prezentacijos Alytuje jie išvyks į Druskininkus.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.