„Busturas“ įsigijo pirmuosius per nepriklausomybės laikotarpį naujus pailgintus autobusus

kovo 19 05:01 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Į Šiaulius jau atvyko vienas iš trijų įsigytųjų „Mercedes-Benz Conecto“ autobusų. Likusieji du turėtų atvykti šiandien, trečiadienį.

Visi trys autobusai – modernūs, šiuolaikiški, 18 metrų ilgio. Jie pagaminti 2010-aisiais, tačiau dar nenuvažiavę nė tūkstančio kilometrų. „Autobusai keliavo iš parodos į parodą kaip demonstraciniai modeliai. Pirmasis į įmonę atvykęs autobusas yra puikios būklės. Tikimės, kad tokie pat bus ir likusieji du“, – sako bendrovės „Busturas“ generalinis direktorius Tomas Bielinskas.

Pasak bendrovės direktoriaus, naujieji autobusai pakeis net keletą techniškai ir morališkai pasenusių transporto priemonių. „Šiuo metu net keturiolika mūsų turimų autobusų yra nuo 25 iki 30 metų amžiaus. Visus juos jau būtina pakeisti“, – kalba įmonės vadovas.

Jo teigimu, visi trys naujieji autobusai važinės mieste po dvi pamainas, per rytinį ir vakarinį piką. „Talpesni autobusai mieste labai reikalingi, kad keleiviai galėtų važinėti patogiai. Tikimės, kad jie sėkmingai pakeis šešis senesnius autobusus“, – teigia T. Bielinskas.

Autobusai įsigyti išperkamosios nuomos būdu, už juos Šiaulių vežėjai privalės išsimokėti per septynerius metus. „Tikimės, jog vien mažesnės degalų sąnaudos per dešimtį metų atpirks pusę autobusų kainos“, – sako T. Bielinskas.

Šiauliečiams visi trys naujieji autobusai bus pristatyti jau ketvirtadienį. Po pristatymo jie išvažiuos į miesto gatves.

Lina Jakubauskienė

Lino Radžiaus nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.