„Busworld Europe“ – dvi „MAN Truck and Bus” naujienos

16 gruodžio 05:51 2011 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Kaip ir kiti autobusų gamintojai, MAN ir „Neoplan“ Kortrijke pristatė naujausius bei moderniausius pastarojo meto modelius.

Kompanijos stendas šįkart užėmė net 1600 kv. m plotą, kuriame galėjai ne tik apžiūrėti vokiečių gamintojų autobusus, bet ir susipažinti su naujausiomis juose naudotomis technologijomis.

Apie vieną „Neoplan“ naujovę jau rašėme eBus.lt puslapyje; tai – dviaukštis itin įspūdingos išvaizdos „Neoplan Skyliner”, kurio prezentacija Kortrijke sutapo su pardavimų pradžia.

Dar viena stendo naujovė – priemiesčio vežimams skirtas „Lion’s City M”. Esminė jo naujovė – Euro 6 standartų reikalavimus atitinkantis variklis. Stende pristatyti varikliai D08 ir D20 taip pat atitinka Euro 6 reikalavimus. Parodoje „MAN Truck & Bus” pristatė dyzelinius ir dujinius variklius, autobusų tiltus ir kt. Visus, norinčius iš arčiau susipažinti su pristatoma technika, konsultavo stende darbavęsi ekspertai.

Šįkart su „MAN Truck & Bus“ eksponatais buvo galima susipažinti ne tik Kortrijko Expo centro salėje – norintieji lauke galėjo išbandyti išskirtinio dizaino „MAN Lion’s City Hybrid” – visiems, turintiems teisę vairuoti autobusą, buvo suteikta teisė juo pasivažinėti.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.