„Busworld Europe“ parodoje – elektrinis „Tribus Movitas“

liepos 17 04:25 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Olandijos bendrovė „Tribus“ Briuselyje vyksiančioje „Busworld 2019“ pristatys keletą naujovių. Tai – elektrinis miesto autobusas „Movitas“, taip pat „Civitas Economy“. Originalus „Movitas“ jau buvo patekęs į prestižinių Olandijos automobilių inovacijų apdovanojimų finalą.

 

Kompaktiškas elektrinis autobusas yra modulinis, jo ilgis svyruoja nuo 8,20 iki 10,45 m. „Movitas“ yra įdiegta daug tvarių sprendimų, skirtų energijos suvartojimui mažinti. Tai – gerai izoliuotas dvigubas stiklas, šilumos siurblys, visiškai žemos grindys, kitos naujausios technologijos. Pirmą kartą autobusą bus galima išbandyti „Busworld“ parodos dalyviams.

Antrasis olandų autobusas, kurį taip pat bus galima apžiūrėti „Busworld“ parodoje, yra  „Civitas Economy“. Šis autobusas montuojamas ant „VW Crafter L4H3“ važiuoklės. Autobusas žemagrindis, pritaikytas žmonėms su negalia. Keleivių patogumą užtikrina panoraminiai langai, plačios durys, kurias gali valdyti vairuotojas.

2012 m. „Tribus“ pristatė visiškai integruotą „TriflexAIR“ grindų sistemą, kuri gali būti naudojama įvairiuose Europos gamintojų mikroautobusuose.

„Tribus“ bus pristatyti 9-oje salėje 905-ajame stende „Busworld 2019“ spalio 18–23 d.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka