„Daimler Buses“ pristatė „Mercedes-Benz Citaro“, skirtą COVID-19 pacientams vežti

27 balandžio 04:59 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Gamykloje Naujajame Ulme „Daimler Buses“ gamintojai vieną iš „Mercedes-Benz Citaro“ pritaikė vežti pacientams, užsikrėtusiems koronavirusu. Jis bus skirtas Vokietijos Raudonojo Kryžiaus draugijai, projektą remia Ulmo universitetinė ligoninė, jame taip pat dalyvauja komunalinių paslaugų įmonė „SWU Stadtwerke Ulm / Neu-Ulm Gmb“.

 

Pasak „Daimler Buses“ vadovo Till Oberwörder, tokiu būdu autobusų gamintojai palaiko tuos, kurie kovoja su koronaviruso pandemija.

Įprastas autobusas perdarytas į kritinės greitosios pagalbos automobilį per penkiolika darbo dienų. Medicinos įrangą tiekė DRK-Rettungsdienst Heidenheim-Ulm universitetinė ligoninė. Autobusas galės važiuoti ten, kur intensyviosios terapijos skyriuose trūksta lovų, jis pritaikytas vežti sunkios būklės pacientus.

„Mercedes-Benz Citaro“ pagamintas 2019 m. Vietoj 45 sėdimų vietų sumontuotos keturios intensyviai terapijai skirtos lovos, taip pat yra keturi elektrohidrauliniai ratiniai neštuvai su perkėlimo sistema, keturi intensyviosios terapijos ventiliatoriai, keturi stebėjimo ekranai, sonografijos blokas ir kraujo dujų analizės įtaisas. „Daimler“ taip pat sukūrė saugyklą, kurioje būtų pakankamai vaistų, slaugos įrangos, papildomų kvėpavimo aparatų ir apsauginių drabužių. Autobuse taip pat įrengta mėlyna lemputė ir sirena.

Daug dėmesio skirta tam, kad autobusas atitiktų higienos reikalavimus. Vairuotojo vieta nuo paciento skyrių atskirtos sienele, pakeista, ventiliacijos sistema, dėl to vairuotojas neturi jokio kontakto su pacientais.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

  • apie-corona
  • apie-corona2
  • apie-corona4
  • apie-corona1
  • apie-corona3