Dar daugiau patogesnių tarpmiestinių kelionių

balandžio 11 04:51 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Autobusų parkams kasmet vis atnaujinant transporto priemones kelionės tarpmiestiniais autobusais šalyje tampa patogesnės ir patrauklesnės. Jei susisiekimas tarp didžiųjų miestų jau įprastai vyksta naujais ir moderniais autobusais, tai atokesni miestai dar ne visuomet sulaukia jų. Vis tik situacija keičiasi – nuo šio pavasario „Kautra” pradeda į Visaginą, Zarasus, Panevėžį, Ukmergę, Uteną keleivius vežti naujais ir moderniais „Kautra plius” autobusais.

 

 

Šie autobusai į Panevėžį važiuos papildomai du kartus per dieną – iš Kauno išvydami 6:30 bei 13:25. Iki šiol tokio tipo autobusai Panevėžį pasiekdavo kartą per dieną. Autobusai keleivius į Panevėžį veš pro Kėdainius, Ramygalą.

Tuo tarpu į Visaginą šio tipo autobusas vyks kartą per dieną, išvykdamas iš Kauno autobusų stoties 7 valandą ryte. Įprastu keleiviams maršrutu vyksiantis autobusas užsuks į Jonavą, Ukmergę, Uteną, Zarasus ir kitus mažesnius miestelius.

„Matome, kad ši paslauga keleiviams tiko, prigijo. Kiekvienais metais plečiame tinklą ir keleivius naujais autobusais vežame ne tik tarp didžiųjų miestų, bet vykstame ir į mažesnius miestus”, – minėjo įmonės marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Daugiau komforto keleiviui

„Kautra plius” – tai nauji, patogūs, vokiški „Setra“ autobusai su nemokamais filmais, muzika, e-žurnalais, 4G internetu, elektros lizdais, tualetu..

„Vykstant ilgesniais maršrutais patogi kelionė – labai svarbu. Keleiviai pageidauja didesnių tarpų tarp sėdynių, vietos kojoms, patogesnių sėdynių. O šiuose autobusuose keleiviams ir kelionės neprailgs – galės pramogauti “media centre”. Keleiviai visoje Lietuvoje įvertino šias paslaugas, dėl to ir plečiame tinklą”, – pasakojo M. Sakalauskas.

Šiuo metu Lietuvos keliais važiuoja net aštuoniolika tokio tipo autobusų. „Pliusiniai” maršrutai jungia didžiausius šalies miestus, pajūrį, siekia Druskininkus.

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotrauka