Elektriniai autobusai – dar viename Lenkijos mieste

05 spalio 04:43 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Viešojo transporto operatorius „MZK Toruń“ nupirko šešis „Solaris“ elektrinius autobusus. Visi jie į Torūnę atvyks per 18 mėnesių. Transporto priemonės bus įkraunamos dieną naudojant greituosius pantografo įkroviklius, išdėstytus trijose miesto vietose, o naktį jie bus įkraunami autobusų parke. Tai bus pirmieji elektriniai autobusai Torūnėje.

 

 

Konkursą pateikti autobusus laimėjo „Solaris“. Sutartyje numatyta galimybė padidinti užsakymą dar dviem autobusais. Žemagrindžiuose autobusuose yra oro kondicionieriai, įrengta keleivių informavimo sistema su balso pranešimais ir vaizdo stebėjimu. Salone veikia bevielis internetas, yra USB lizdai. Vairuotojų saugumui ir patogumui – uždara kabina per visą automobilio plotį ir su dviem durimis. Tai – naujausias „Solaris“ sprendimas esant ekstremaliai situacijai dėl koronaviruso pandemijos.

Torūnėje bus sukurta nauja įkrovimo infrastruktūra. 400 kW galios pantografų įkrovikliai bus įrengti trijose autobusų stotelėse. Naktį elektroninių autobusų baterijas įkraus šeši 120 kW galios įkrovikliai, visi jie bus autobusų parke.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka