Geriausiems autobusų vairuotojams – IRU apdovanojimai

30 gruodžio 09:23 2011 Spausdinti straipsnį Patirtis

Tarptautinė kelių transporto sąjunga (IRU) kasmet apdovanoja geriausius autobusų ir krovininių automobilių vairuotojus. Duomenis apie savo darbuotojus IRU pateikia transporto įmonių vadovai.

IRU numato ir kriterijus, kuriais remiantis paskelbiami geriausieji keleivinio transporto priemonių vairuotojai: jie privalo vežti žmones saugiai, būti nepriekaištingos reputacijos bei turėti ne mažesnį nei dvidešimties metų darbo stažą bei penkerių metų stažą toje pačioje įmonėje.

Šiemet IRU iš viso apdovanojo 23 vairuotojus, tarp jų keturiolika – vežančių keleivius.

Tarp geriausiųjų šalies vairuotojų – du Kauno bendrovės „Kautra“ darbuotojai Valdas Pervazas ir Zenonas Rudaitis. Dar du vairuotojus gauti garbingą apdovanojimą pateikė Jonavos autobusų parko vadovai; tai – Marijonas Mančinskas ir Povilas Mačionis. Geriausiais pripažinti ir du Klaipėdos autobusų parko vairuotojai – Česlovas Andriulionis ir Juozas Petravičius. Du geriausi šalies vairuotojai dirba Rokiškio autobusų parke, tai – Ričardas Skruodys ir Rimantas Tervydavičius. Apdovanoti ir du ilgamečiai Ukmergės autobusų parko vairuotojai – Anatolijus Kodinas ir Vidmantas Ramanauskas.

Po vieną geriausią šalies vairuotoją dirba Druskininkų (Jurgis Vidūnas), Ignalinos (Aleksandras Genys), Šakių (Kęstutis Juška) ir Skuodo (Antanas Šikšnius) autobusų parkuose.

„Visada džiugu, kai gerai dirbantys žmonės nelieka nepastebėti ir neapdovanoti. Ta proga norėtųsi pasveiktinti ne tik geriausiais pripažintus vairuotojus, bet ir visus, dirbančius keleivinio transporto srityje su artėjančiais Naujaisiais metais, palinkėti jiems sėkmingų bei turtingų metų, gerų kelių ir daug keleivių“, – sakė asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto skyriaus vadovas Jevgenijus Stolovickis.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.