Hanoveryje – kinietiškas troleibusas

28 spalio 04:24 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

crrcKiniečių CRRC lyderiauja Kinijoje pagal pagaminamų keleivinio transporto priemonių kiekį. Parodoje Hanoveryje įmonė pristatė ne tik elektrinį autobusą, bet ir 18 metrų ilgio troleibusą su autonomine eiga.

 

 

 

Transporto priemonė pagaminta „Zhejiang crrc Electric Vehicle Co., Ltd” gamykloje. Parodoje pristatytos transporto priemonės skirtos Šveicarijos Graco miesto vežėjams. Į šį miestą troleibusai iškeliavo išsyk po parodos.

CRRC sertifikuoti Europos Sąjungoje ir atitinka griežčiausius saugumo bei ekologijos reikalavimus.

Troleibuse montuojami antros kartos super kondensatoriai, kaupiantys standymo metu gaunamą energiją, ličio titanato baterijos.  Naudojama itn greito (ultrafast) įkrovimo technologija suteikia galimybę troleibusui važiuoti ir be laidų. Todėl transporto priemonė gali tarnauti ir kaip autobusas.

Šįkart parodoje pristatytas troleibusas erdvesnis, kondensatorius montuojamas ne transporto priemonės priekyje, o ant stogo. Todėl troleibuso salone telpa daugiau keleivių.

Troleibuso korpusas – aliumininis, tai taip pat palengvina konstrukciją. Parodoje pristatytas CRRC – žemagrindinis, pritaikytas žmonėms su negalia.

CRRC gaminamos transporto priemonės populiarios Kinijoje. Šioje šalyje jau parduota apie 1 200 pirmosios kartos CRRC elektrinių transporto priemonių. Netrukus į miestų gatves išvažiuos ir naujosios kartos troleibusai, galintys tarnauti ir kaip autobusai.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

  • crrc1
  • crrc2
  • crrc