Į Delfinariumą klaipėdiečiai gali nuvykti autobusu

13 gruodžio 05:10 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Gruodžio 16,17, 21, 22, 23, 26 ir 31 dienomis kursuos 9B autobusas Smiltynėje maršrutu Senoji Smiltynės – Delfinariumo stotelės. Reisų laikas skelbiamas mūsų tvarkaraščio rubrikoje https://www.stops.lt/klaipeda/#lt; daugiau informacijos galite gauti tel. 8-800 12344. Autobuso reisai susieti su kalėdiniais delfinų pasirodymais. Maršrute privaloma žymėtis bilietus pagal bendrą miesto sistemos tvarką. Galioja miesto (I) zonos popieriniai ir visi elektroniniai bilietai. Bilietais siūlome pasirūpinti iš anksto, kad nebūtų gaišinamas vairuotojas ir nepailgėtų įlaipinimas.

 

Esant dideliam keleivių srautui, prašome turėti kantrybės ir nesibrauti į autobusus, kurių bus du. Prašome pirmiausia leisti įlipti senyvo amžiaus žmonėms, žmonėms su negalia ir tėveliams su mažamečiais vaikais. Esant poreikiui autobusai apsukę ratą atvažiuos dar kartą, kad visi norintys būtų nuvežti. Papildomas laukimas gali užtrukti apie 10 minučių, kai eiti pėsčiomis tektų apie 20+ min.

Jeigu kelsitės pirmuoju reisu autobusu į Smiltynę, primename, jog privaloma išlipti II perkėloje ir nusipirkti kelto bilietą.

Apie naująjį spektaklį Delfinariume informacija čia: http://muziejus.lt/lt/paslaugos/kaledinai-spektakliai-delfinariume

Klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka