Šiauliuose keleivius veš „Mercedes-Benz” autobusai

gruodžio 15 05:31 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Rugsėjį Šiaulių miesto savivaldybė pritarė bendrovės „Busturas“ miesto autobusų parko atnaujinimo projektui. Iš savivaldybės biudžeto įmonei skirta lėšų pavažinėtiems autobusams pirkti.

Jau paaiškėjo, kokie autobusai veš keleivius Šiaulių miesto gatvėmis. Tai – iš Latvijos Jelgavos miesto įsigyti žemagrindžiai dvylikos metrų ilgio „Mercedes-Benz Citaro O 530”. Pirmieji trys autobusai jau atvyko į Šiaulius.

Transporto priemonės pagamintos 2005-ųjų pabaigoje, jų rida – apie 500 tūkst. kilometrų. Salone – 36 sėdimos ir 64 sėdimos vietos.

„Mūsų siekis – vežti keleivius tik moderniais, neįgaliesiems, tėvams su vaikais, vyresnio amžiaus žmonėms pritaikytais autobusais. Tikimės, jog devyni mūsų įsigytieji „Mercedes-Benz” pagerins viešojo transporto paslaugą mieste”, – sako bendrovės „Busturas“ generalinis direktorius Tomas Bielinskas.

Įregistravus naujai įsigytuosius autobusus, sutvarkius visus formalumus, transporto priemonės dar šiais metais pasirodys miesto gatvėse.

Lina Jakubauskienė

„Busturo” nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.