„Irisbus“ pristatė „Magelys Pro“

gruodžio 23 05:01 2010 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Prancūzijos autobusų gamintojo „Irisbus“ autobusų gamą papildė atnaujintas „Magelys“ modelis – „Magelys Pro“. Labiausiai pasikeitė „Irisbus“ flagmano išvaizda – priekyje sumontuotų LED lempų dabar yra daugiau, pasikeitė ir jų išdėstymas.

Panoraminio priekinio tikslo apačia pagaminta iš aliuminio, todėl ji gali būtų nudažyta tokia spalva, kaip ir visas autobusas. Neliko vairuotojui skirtų durų – dabar šioje vietoje dvigubas stiklas, kurio dalis slankiojanti, taigi vairuotojo kabina geriau vėdinama. Šiek tiek pakito ir autobuso galas – dabar registracijos numeris montuojamas ne viduryje, o kairėje pusėje.

„Irisbus Magelys Pro“ gali būti 12,20 m. ir 12,80 m. ilgio, sėdimų vietų – nuo 53 iki 57. Transporto priemonėje montuojamas 380 AG Euro 5 standartus atitinkantis IVECO „Cursor 10“ variklis, ZF 6S 1600 pavarų dėžė, integruota pneumatinė pakaba. Galimi ir kitokie įrangos variantai. Autobuso manevringumą ir stabdymo efektyvumą pagerina ABS, ASR, EBS ir ESP sistemos.

Dabar „Irisbus“ savo klientams gali pasiūlyti tris „Magelys“ autobusų versijas: „Grand Tourism Magelys HD“, trijų ašių – „HDH 3“ ir „Magelys Pro“.

Parengė Evaldas Sidikerskis

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.