„Isuzu“ ir „Proterra“ bendradarbiavimas: kartu kurs „Citi Volt“ elektrinius autobusus

lapkričio 19 05:20 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

 „Isuzu“ ir „Proterra“ paskelbė apie bendradarbiavimą kuriant „Isuzu Citi Volt“ elektrinius autobusus, kuriuose bus sumontuotos „Proterra“ baterijų sistemos. Tokiu būdu Amerikos įmonė ketina patekti į Europos rinką.

„Isuzu“ įdiegs „Proterra“ baterijų technologiją į naujus 12 ir 18 metrų nulinės emisijos „Citi Volt“ elektrinių autobusų modelius. Naujos kartos „Proterra“ baterijų sistema suteiks galimybę autobusui vieną kartą įkrautomis baterijomis nuvažiuoti nuo 200 km iki 405 km.

„Klimato krizė – reiškinys, kuris daro nepastebimą poveikį mūsų gyvenimui, gali turėti didelių pasekmių. Štai kodėl į pažangą elektromobilių srityje žiūrime kaip į augimo sritį, skatinančią tvarią ateitį. Džiaugiuosi galėdamas  dirbti kartu su pasaulinio lygio inovacijų partneriu – JAV kompanija „Proterra“, – sakė Tuğrul Arıkan, „Anadolu Isuzu“ generalinis direktorius.

„Proterra“ džiaugiasi galėdama dirbti su pramonės lyderiu „Anadolu Isuzu“, kad mūsų patikrinta baterijų technologija būtų pristatyta Europos viešojo transporto rinkai. Europa jau seniai yra lyderė pereinant prie nulinės emisijos transporto. „Proterra“ technologijos gali būti naudingos bendruomenėms visoje Europoje. Su „Anadolu Isuzu“ komanda dalijamės sveikesnės aplinkos vizija ir tikimės, kad galėsime remtis šia sėkme, nes sukursime dar daugiau švarių ir tylių elektrinių transporto priemonių visame pasaulyje“, – sakė „Proterra“ prezidentas Garethas Joyce’as.

eBus.lt