„ISUZU Novociti Life“ patirtis Jonavoje

05 birželio 04:22 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Mažasis milžinas“ ISUZU Novociti Life jau pora savaičių rieda Jonavos miesto gatvėmis bei priemiesčio maršrutais. UAB „Jonavos autobusai“ pirmieji išbando neseniai prie ISUZU demonstracinio turo prisijungusį miesto „ISUZU Novociti Life“ autobusą, kurį išbandyti galės ir kiti vežėjai. 

 

„Anadolu ISUZU“ gamyklos atstovai Metin Isbilir ir Murat Dedeoglu, ypač daug dėmesio skiriantys šio modelio populiarinimui Baltijos šalyse, kartu su UAB „Saločiai ir partneriai“ direktoriumi Ruslanu Andrejevu susitiko aptarti patirtį, lūkesčius  bei atsiliepimus, su kokiais iššūkiais tenka susidurti Lietuvos vežėjams.

Bendrovės „Jonavos autobusai“ direktorius Otaras Urbanas pabrėžė, kad šis ISUZU autobusas yra optimalių gabaritų, ypač manevringas, smagus vairuoti, variklis – dinamiškas. Šis autobusas puikiai pritaikytas miestui bei priemiesčiui, nes vyresnio amžiaus keleiviai mieliau linkę keliauti patogiais žemagrindžiais autobusais. Keleiviai nori maksimalaus patogumo, vertina komfortą. „ISUZU Novociti Life“ yra patrauklus ir spėjo pelnyti nemažai simpatijų.

O. Urbanas teigiamai įvertino ir autobuso technines savybes. Jo teigimu, priemiesčio keliuose, dėl specifikos žiemą, reikalingas šiek tiek paaukštintas autobusas. Be to, automatinė pavarų dėžė turėtų būti tiksliau adaptuota kalvotam reljefui ir didesniam apkrovimui. „Anadolu ISUZU“ gamyklos atstovai patikino, kad bus atsižvelgta į specifinius kliento ar šalies ypatumus ir atlikti reikalingi pakeitimai.

„Saločiai ir partneriai“ kartu su „Anadolu ISUZU“ gamintojais ypač daug dėmesio skiria bendradarbiavimui su klientais, autobusų aptarnavimo kokybei bei serviso priežiūrai. Nesvarbu, ar klientas – nedidelio Lietuvos miestelio  vežėjas ar didelis autobusų parkas, į užklausas ir problemas reaguojama operatyviai, sąžiningai ir kokybiškai. „Smagu girdėti, kad anot „Jonavos autobusų“ atstovų, „Saločiai ir partneriai“ ISUZU servisas yra bene patikimiausias iš visų“, – sakė R. Andrejevas.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ informacija ir nuotrauka

  • apie-is
  • apie-is1
  • apie-is2
  • apie-is3