„Iveco Bus“ pateikia daugiau informacijos apie hibridinį „Urbanway“

17 birželio 04:16 2022 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Iveco Bus“ pristato naujos kartos hibridinių autobusų asortimentą. Klientai galės įsigyti tiek hibridus su gamtinėmis dujomis, tiek XTL atsinaujinančio kuro versijomis. Galintis naudoti biometaną „Urbanway“ – pirmasis naujojo prekės ženklo modelis.

Gamintojai žada, jog naujos kartos „Urbanway Hybrid“, lyginant su standartine dyzeline versija, sutaupys 16 % degalų ir iki 19 % sumažins CO2 emisiją, taip pat – eksploatavimo išlaidas. Ta pati technologija bus siūloma „Crealis“ ir „Crossway“ modeliams (nuo 2023 m. bus pristatyta LE hibridinė versija).

12 ir 18 metrų „Urbanway Hybrid“ bus pristatyti šių metų pabaigoje.

„Iveco Bus“ naujos kartos hibridinę technologiją naudos ir „Crossway Low Entry“ modeliui, kurį bus galima įsigyti su gamtinių dujų ir XTL atsinaujinančio kuro versijomis. „Iveco Bus Crossway LE Hybrid“ pristatymas klientams prasidės 2023 m. pirmąjį ketvirtį.

Taigi „Iveco Bus“ rinkai galės pasiūlyti 12 m ir 18 m ilgio „Urbanway“ modelius su dyzeliniais ar XTL  „Cursor 9“ varikliais, taip pat 10,5, 12 ir 18 m „Urbanway“ su „Cursor 9“ gamtinėmis dujomis varomu varikliu ir 12 ir 18 m „Crealis“ dyzelinius, XTL ir SGD autobusus.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka