„Iveco Bus“ pristatė elektrinę „Crossway Low Entry“ versiją

22 spalio 04:37 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Iveco Bus“ pristato elektrinį „Crossway Low Entry“ ir teigia esantys pasirengę pasiūlyti rinkai hibridinius „Urbanway“, „Crealis“ ir „Crossway Low Entry“ modelius.

„Crossway“ siūlo elektra ir gamtinėmis dujomis varomą hibridą. Šį modelį bus galima užsisakyti iki šių metų pabaigos ir pristatyti iki 2022 m. pabaigos. Apie šias naujoves spalio 20 d. pranešė „Iveco Bus“ atstovai per pristatymą Milane.

Pasak gamintojų atstovų, tvarumas yra pagrindinė transporto pramonės tendencija ir tokia išliks artimiausioje ateityje. Daugelyje miestų įsigaliojus Švarių transporto priemonių direktyvai ir atsiradus mažo išmetamųjų teršalų zonoms, gamintojams reikia naujų sprendimų.

Šiuo metu Europoje važinėja 8 000 gamtinėmis dujomis varomų „Iveco“. Pirmąjį 2021 m. pusmetį 10 proc. Europoje parduodamų tarpmiestinių autobusų buvo varomi dujomis. Prancūzijoje ši dalis išaugo iki 48 procentų “. „Iveco“ taip pat siūlo „Crealis In-motion-charge“ ir „E-Way“ (parduodamas su „Heuliez Bus“ prekės ženklu Prancūzijoje). Šiuo metu „Iveco“ užima 12 proc. elektrinių autobusų rinkos dalį.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka