„Karsan Jest Electric“ užima didžiausią rinkos dalį Europos elektrinių mikroautobusų segmente

30 birželio 04:25 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Karsan Jest Electric“ yra Europos rinkos lyderis 3,5–6 tonų elektrinių mikroautobusų segmente, užimdami 43 procentų rinkos dalį.

Pirmą kartą pristatyti Europos rinkai 2019-aisiais, autobusai išsyk užėmė 24 proc. mažųjų autobusų rinkos.

Šiuo metu „Jest Electric“ važinėja įvairiose Europos šalyse, tokiose kaip Rumunija ir Prancūzija, taip pat Vokietijoje, Šveicarijoje, Portugalijoje, Italijoje, Ispanijoje. Penki elektriniai „Karsan“ važinėja ir Lietuvos sostinėje.

Komentuodamas „Jest Electric“ sėkmę, „Karsan“ generalinis direktorius Okanas Başas sakė: „Mes buvome tarp žymiausių mikroautobusų rinkos dalyvių Turkijoje daugiau nei 50 metų. Akivaizdu, kad didelė patirtis yra mūsų sėkmės Europoje garantas. Atlikome didelį darbą kurdami technlogijas, prieš pradėdami gaminti naujas transporto priemones Europos rinkai. Savo patirtį sujungėme su „BMW i“ technologija. „Jest Electric“ lyderystė savo klasės rinkoje rodo, jog einame teisingu keliu, siekdami sustiprinti lyderystę ekologiškų transporto priemonių gamybos srityje. Ir toliau kursime įvairius aukštos kokybės modelius, pasižyminčius dideliu efektyvumu“.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka