Kišiniove plėtojamas troleibusų tinklas

27 gegužės 04:15 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Moldovos sostinėje Kišiniove daugėja maršrutų, kuriais keleivius veža troleibusai su autonomine eiga. Moldavų įsigyjami troleibusai gaminti Baltarusijos „Belkommunmaš“ gamykloje. Elektronikos įrangą troleibusams tiekia Moldavijos kompanija „Informbiznes“.

 

 

Naujos modifikacijos 12 m ilgio žemagrindis troleibusas „RTEC 6232100DM3“ pristatytas parodoje „Modenergy“, kuri vyko Kišiniove šių metų balandį. Lankytojai galėjo susipažinti su troleibusu iš arti. Viena tokia transporto priemonė jau veža keleivius Kišiniovo gatvėmis.

Naujajame troleibuse sumontuotas borto kompiuteris „In-Bus – 103G“ ir valdymo sistema „SDMC-103“, kurias sukūrė kompanija „Informbiznes“. Salone ir vairuotojo kabinoje veikia kondicionierius, yra vaizdo stebėjimo sistema, taip pat USB jungtys.

Pasak kompanijos „RTEC“ atstovų, surinkti troleibusus Moldovoje su vietos gamintojų elektronine įranga kainuoja gerokai pigiau nei pirkti jau pagamintas transporto priemones. Ukrainoje moldavų patirtimi jau pasinaudojo Vinicos ir Odesos vežėjai – čia įmonių jėgomis jau pagamintas troleibusas ir elektrinis troleibusas su dinamine įkrovimo sistema. Vinicoje transporto priemonė surinkta ant MAZ-203 važiuoklės.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka