Lietuvos keliuose – dar du nauji autobusai

sausio 03 05:32 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Baigiantis 2017-iesiems, Plungės miesto vežėjams perduoti du nauji „Isuzu Novo Citi“ autobusai. Bendrovė „Saločiai ir partneriai“ laimėjo konkursą pateikti autobusus Plungės autobusų parkui.

 

 

 

 

 

Tai – ne pirmieji plungiškių įsigyti nauji autobusai. Prie dvejus metus į Žemaitijos miestą atvyko pirmieji du „Isuzu“. Pasak Plungės autobusų parko direktoriaus Rimanto Kmieliausko, autobusai buvo eksploatuojami sėkmingai, todėl jis yra patenkintas, kad viešųjų pirkimų konkursą vėl laimėjo „Saločiai ir partneriai“.

„Isuzu Novo Citi“ gali važiuoti 54 keleiviai, transporto priemonės salone yra 21 vieta, taip pat 4 atlenkiamos sėdynės Autobusu gali važiuoti 33 stovintys keleiviai. „Isuzu Novo Citi“  yra pusiau žemagrindžiai, ties galinėmis durimis yra atlenkiama rampa neįgaliojo vežimėliui įvažiuoti, o gale – vieta vežimėliui pasistatyti.

Autobusuose montuojamas Euro 6+ standartų reikalavimus atitinkantis variklis, keleivių patogumui – elektroninės keleivių informavimo švieslentės.

„Isuzu“ atstovai Lietuvoje džiaugiasi, kad šios transporto priemonės populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Šiuos autobusus pasirinko viešųjų pirkimų konkursą vežti keleivius sostinėje laimėjusi įmonė, įvairių modelių „Isuzu“ įsigyja ir mažesnės Lietuvos keleivinio transporto bendrovės. Šiuos autobusus eksploatuojantys vežėjai pabrėžia, kad transporto priemonės – ekonomiškos, tvirtos ir patvarios. Patogu ir tai, kad autobusais priemiesčio maršrutais galima vežti ir stovinčius keleivius.

eBus.lt

Nuotraukos – Gintauto Vaitkevičiaus

  • apie-is
  • apie-is2
  • apie-is1
  • apie-is4
  • apie-is5