Lietuvos keliuose – VIP keleiviams skirtas autobusas

10 birželio 04:57 2021 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Švenčionių bendrovė „Svirka“ įsigijo naujutėlį, VIP keleivių vežimui skirtą „Mercedes-Benz Sprinter“ mikroautobusą. Transporto priemonė skirta vežti turistus užsakomaisiais maršrutais.

Autobusas – 19 vietų, su itin patogiomis sėdynėmis, šildomomis grindimis, tamsintais panoraminiais stiklais. „Mercedes-Benz Sprinter“ pasiekė bendrovę šiomis dienomis ir jau išvyko į pirmąją kelionę į Lenkijos miestą Gdanską.

UAB „Svirka“ vadovas Vytautas Bulka pasidžiaugia, kad koronaviruso pandemija, karantinas bendrovės veiklos nesustabdė: „Nesame nukentėję nuo Covid-19 pandemijos, mūsų apyvarta atkaklaus kolektyvo darbo dėka nenukrito. Dirbome su mažesnėmis žmonių grupėmis, vežėme kolektyvus į darbą. Dabar užsakomųjų reisų rinkoje matome didžiulį potencialą, žmonės po karantino nori keliauti“.

Pasak V. Bulkos, įmonė siūlo klientams skirtingus autobusus. „Apie VIP keleiviams skirtą transporto priemonę seniai svajojome. Projektą įgyvendinome kartu su banku „Citadelė“ ir įmone „Forveda“. Autobusas nudažytas raudona spalva, kadangi, remiantis specialistų išvadomis, ji yra saugiausia“, – sako bendrijos vadovas.

Jo teigimu, jau dabar įmonė turi sudariusi nemažai sutarčių su kelionių agentūromis, pradeda dirbti su partneriais iš Lietuvos rytų regiono.

Be užsakomųjų reisų, „Svirka“ veža maršrutu „Tverečius-Vilnius“. Kadangi susisiekimo problemos Švenčionių rajone itin opios, „Svirka“ planuoja teikti ir pavėžėjimo paslaugas. Pasak V. Bulkos, atokesnių regionų susisiekimas su didžiaisiais miestais ypač aktualus. „Savivaldybėms trūksta lėšų, jo „karpo“ maršrutus, žmonėms nelieka galimybės keliauti. Kaip puikią iniciatyvą vertinu „LTG Link“ prisijungimą prie Lietuvos keleivių vežimo asociacijos. Keleiviui nėra svarbu, kokia transporto rūšimi, kokiam vežėjui priklausančia važiuoti. Jo tikslas – patogiai pasiekti reikiamą vietą. Vežėjai turėtų pamiršti savo interesus – svarbiausia, kad būtų patogu žmogui, bet kuriuo atveju turi laimėti keleivis“, – pabrėžia V. Bulka.

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Svirka“ nuotraukos

  • 1-svirka
  • 1-svirka3
  • 1-svirka2
  • 1-svirka1
  • 1-svirka4