MAN premjeros būsimojoje „Busworld Europe“ parodoje

27 rugsėjo 04:33 2023 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

MAN Briuselyje pristatys keletą pasaulinių premjerų. Tai – trijų ašių keturiolikos metrų priemiestinis ir miesto autobusas „Lion’s Intercity“, mažiausias autobusas iš MAN elektrinių autobusų šeimos bei pusiau žemagrindis „Lion’s City 12 E“.

Elektrinis miesto autobusas „Lion’s City 12 E“ yra geriausiai parduodamas MAN autobusas. Iki šiol buvo galima įsigyti tik žemagrindį „Lion’s City E“, dabar jis bus ir pusiau žemagrindis – su dviem laipteliais ties vidurinėmis durimis. Tokiu būdu visi važiuojantieji gale galės sėdėti veidu į priekį, todėl autobusas geriau tinka ilgesniems priemiestiniams maršrutams. Salone yra 41 sėdima vieta, taip pat vietos kūdikių bei neįgaliųjų vežimėliams.

Antroji pasaulinė premjera „MAN Lion’s Intercity LE 14“ – trijų ašių 14,4 metro ilgio autobusas, kurio salone – aštuoniomis sėdimomis vietomis daugiau nei dviašiame modelyje. 9 litrų darbinio tūrio šešių cilindrų „MAN D1556 LOH“ variklis gali būti dvejopas: 330 AG (243 kW) ir 360 AG (265 kW) su maksimalia galia, sukimo momentas atitinkamai 1400 Nm ir 1600 Nm. Šiuolaikinė „Common Rail“ įpurškimo sistema veikia esant 2500 barų slėgiui.

Autobusas taip pat gali būti komplektuojamas su „MAN EfficientHybrid: pavara. Autobuse telpa iki 63 sėdimų vietų, o maksimalus keleivių skaičius – 127. Posūkio spindulys yra 23,8 metro dėl vairuojamos ir traukiamosios ašies.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka