Medelių sodinimo akcija subūrė UAB „Kauno autobusai“ darbuotojus

28 balandžio 11:08 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Vis daugiau dėmesio skiriant tvarumo įgyvendinimui, žmogui skiriama svarbiausia užduotis išsaugoti didžiausią  žemės vertybę – gamtą. Miškasodis kiekvieną pavasarį suburia gamtos puoselėjimui neabejingus žmones visuose Lietuvos miškų kampeliuose siekiant sukurti tvarią, žaliuojančią aplinką sau ir ateinančioms kartoms.  Besidžiaugiant kasdien vis šiltėjančiomis pavasario dienomis, UAB „Kauno autobusai“ darbuotojai taip pat susibūrė vardam kilnaus tikslo – gamtos išsaugojimo.

Pakaunės miškus prižiūrinti ir tvarkanti Dubravos eksperimentinė – mokomoji miškų urėdija kiekvieną pavasarį organizuoja miško sodinimo akcijas, kurių metu sulaukia ir talkininkų. Susirinkusius į miškasodį girininkijos darbuotojai supažindina su medelių sodinimo ypatumais, sodinimo įrankių panaudojimu, pasakoja apie miškų atsodinimo svarbą ir sunkų darbą užauginant mišką.

Šį kartą UAB „Kauno autobusai“ kolektyvas prisijungė prie miškasodžio talkos Vaišvydavos girininkijoje ir gali pasidžiaugti ne tik tuo, kad pasodino 500 ąžuolų,  bet ir patirtimi, kuri leido suprasti, kaip svarbu tausoti gamtą ir ugdyti sąmoningumą. „Labai įdomi patirtis, daug išmokome apie patį medelių sodinimą, o ir laikas neprailgo darant gerą darbą su savo komanda. Bus įdomu ateityje pamatyti, kaip gyvuoja miško sklypelis pasodintas mūsų pačių“, – dalijosi įspūdžiais UAB „Kauno autobusai“ vyriausioji ekonomistė Vijolė Platačienė

UAB „Kauno autobusai“ kolektyvas džiaugiasi galėdami prisidėti prie kiekvienam iš mūsų naudingos idėjos ir skatina visus prisijungti bei tapti socialiai atsakingos bendruomenės dalimi.

Bendrovės „Kauno autobusai” informacija ir nuotrauka