„Mercedes-Benz” pristatė naująjį „Sprinter“

17 balandžio 04:01 2018 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

„Mercedes-Benz“ pristatė dar vieną kūrinį – naująjį „Sprinter“ modelį. Įspūdingas dizainas, papildomos apsaugos priemonės, ekonomiškumas, detalių parinkimas pagal kliento poreikius ir informacinės-pramoginės sistemos paketas atspindi aukščiausią klasę. Automobilis taip pat tapo inovatyvesnis, saugesnis ir komfortiškesnis.

 

„Ateities logistikos ir transporto pasaulyje itin svarbus veiksnys – konkretiems poreikiams pritaikyti sprendimai. Dabar klientui neužtenka pasiūlyti vien tik gerą transporto priemonę. „Sprinter“ – daugiau nei kokybiškų dalių visuma. Su beprecedenčiu variantų skaičiumi, naujomis ryšio paslaugomis ši transporto priemonė atitinka visus komercinio automobilio reikalavimus“, – sakė „Mercedes-Benz Vans“ departamento generalinis direktorius Volkeris Mornhinwegas.

Efektyvumo elementai

„Sprinter“ – patikima transporto priemonė, skirta įvairiems sektoriams ir dar įvairesniems pirkėjų poreikiams. Derinant skirtingus kėbulo tipus, ilgius, tūrius ir bagažo skyriaus dydžius yra galimybė sukurti daugiau nei 1700 skirtingų transporto priemonės kombinacijų.

Naujajame „Sprinter“, naudojant interneto ryšį ir „Mercedes-PRO Connect“ paslaugą, bus galima efektyviau įgyvendinti įvairiausius sprendimus. „Mercedes PRO“ funkcija sujungia automobilių parko valdymo centrą su visais automobiliais ir vairuotojais – dėl to kasdienės užduotys taps lengviau įgyvendinamos. Bus galima pasirinkti iš aštuonių skirtingų „Mercedes PRO“ paketų, o naujosios paslaugos bus naudojamos su MBUX multimedijos sistema – 10,25 colio jutikliniu ekranu ir valdymu balsu.

Jau praktikoje išbandyti galiniais ir visais ratais varomi modeliai papildyti priekiniais ratais varomu modeliu. Dėl dizaino šios transporto priemonės keliamoji galia, palyginti su ankstesniu modeliu, padidėjo 50 kilogramų, o 80 mm žemesnis slenkstis palengvino pakrovimo ir iškrovimo procesus. Priekiniais ratais varomi modeliai galės būti su dviem naujomis greičių dėžėmis: devynių pavarų automatine ir 6 pavarų mechanine.

 „Mercedes-Benz“ – saugumo lyderis

Ergonomiškos sėdynės, beraktis užvedimas, modifikuota oro kondicionavimo sistema – šie elementai padės užtikrinti, kad vairuotojas savo darbo vietoje, atitinkančioje visus standartus, jaustųsi itin patogiai.

Kalbant apie patogumą, automobilio krovinių skyrius itin universalus. Naujojo „Sprinter“ bendroji masė gali siekti iki 5,5 t, o krovinių skyriaus tūris – iki 17 kub. m. Krovinių skyriuje esantis LED apšvietimas užtikrins dar patogesnį darbą.

„Mercedes-Benz“ – absoliutus lyderis kalbant apie saugumą. Norėdamas jį dar labiau padidinti automobilių kūrėjas įdiegė modernias saugos technologijas: kamerą, rodančią vaizdą galinio vaizdo veidrodėlyje, lietaus jutiklį su integruota valytuvų sistema, automobilio parkavimo paketą su 360 laipsnių vaizdu.

Naujasis trečios kartos „Sprinter“ suderina dizainą ir funkcijas. Automobilio dizainas pereina į naują lygį, kuriame svarbiu aspektu tampa ne tik jame integruotos funkcijos, bet ir išorė. Šiuolaikiniams automobilių parkams skiriama itin daug dėmesio, o mažuose ir vidutiniuose versluose jie netgi tampa visos įmonės vizitine kortele.