Naujajam „Castrosua New City” – prestižinis apdovanojimas

liepos 29 04:14 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

castrosuaIspaniški „Castrosua” autobusai neblogai pažįstami Lietuvos gyventojams; jie važinėja net devyniuose šalies miestuose. Neseniai ispanai pristatė atnaujintą „Castrosua New City” modelį, kuris jau sulaukė garbingo „Red Dot awards” apdovanojimo.

 

 

Apdovanojimas skiriamas už inovatyvų, modernų dizainą bei naują gaminio kokybę. Vertinama gaminio estetika, naudingumas, funkcionalumas.

Šį apdovanojimą jau gavo tokios įžymios kompanijos kaip „Apple”, „Peugeot“, „Lamborghini“ bei „Audi“.

Iš viso prestižiniam apdovanojimui „Red Dot“ šiemet pateikti 4 928 gaminiai iš 56 pasaulio šalių. Vertinimo komisija, kurią sudaro žurnalistai, dizaineriai bei akademikai, išrinko „Castrosua New City“ – kaip  vieną iš geriausių gaminių transporto priemonių kategorijoje.

Naujasis „Castrosua“ pasižymi modernumu, saugumu bei komfortu. Žiuri narius sužavėjo savitai išdėstyti priekiniai žibintai, atnaujintas priekinio stiklo dizainas, kuris ne tik suteikia transporto priemonei išskirtinumo, bet ir pagerina matomumą vairuotojui. Vairuotojo darbo vieta tapo ergonomiškesnė.

Autobuse sumontuotos moderniausios saugos sistemos, jis nepajuda iš vietos, kol durys neuždarytos.

Transporto priemonė gali būti nuo 10,5 iki 18 metrų ilgio, joje gali būti montuojamas dyzelinis ar SGD variklis.

Autobuse montuojamas Euro 6 standartus atitinkantis variklis. Sumažintos masės dėka transporto priemonė naudoja mažiau degalų.

Vos prieš keletą mėnesių pristatytą „New City“ jau įsigijo 15 keleivinio transporto operatorių tokiuose miestuose kaip Gijonas ar Vigo, rašo castrosua.com.

Kaip atrodo naujasis „Castrosua” iš arti, galite pasižiūrėti čia:

https://youtu.be/sIdVlxx9YsM

 

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka