Nauji autobusai – Alytui, Vilniui ir Kaunui

kovo 28 05:40 2013 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Bendrovė „Kautra“, praėjusiais metais įsigijusi 100 proc. bendrovės „Autoturas“ akcijų, įžengė į sostinės rinką. Šiek tiek anksčiau „Kautra“ savo paslaugas pasiūlėDruskininkų, Alytaus, Prienų ir kitų regionų gyventojams.

„Įžengę į bet kurio Lietuvos regiono rinką, pirmiausia stengiamės atnaujinti transporto priemonių parką bei pagerinti keleiviams teikiamų paslaugų kokybę“, – sako bendrovės „Kautra“ Rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas. Pastaruoju metu „Kautra“ įsigijo dar dvidešimt du naujus autobusus. Jau netrukus jie visi bus Lietuvoje.

„Į Lietuvą jau atvyko septyni „Temsa MD9“ bei keturi „Temsa Safari“ autobusai. Netrukus sulauksime šešių „Volkswagen Crafter“ ir dar penkių „Temsa Safari“, – sako G. Pakusas.

Du naujutėliai autobusai išvyks į Alytų, kur veš keleivius iš Dzūkijos sostinės į didžiuosius Lietuvos miestus. Likusieji autobusai bus skirti Kauno ir Vilniaus rinkai.

„Volkswagen Crafter“ bus devyniolikos, „Temsa MD9“ – 35, o „Temsa Safari“ – 46 sėdimų vietų. „Crafter“ autobusų dizainas bus šiek tiek atnaujintas, švieslentės bus sumontuotos ne ant stogo, o viduje. Ant visų naujųjų autobusų bus sumontuoti laikikliai dviračiams vežti.

„Kai tik sulauksime naujų autobusų, juos išsyk klasifikuosime pagal tarptautinę IRU sistemą. Tikimės, kad naujieji „Temsa Safari“ atitiks aukščiausią – keturių žvaigždučių – komforto kategoriją“, – sako G. Pakusas.

Visuose naujuosiuose autobusuose bus WiFi interneto ryšys, saugos diržai ir kiti privalumai.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.