Naujieji autobusai jau važinėja iš Elektrėnų į Vilnių

sausio 06 05:38 2015 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ pagal specialiąją Klimato kaitos programą „Mažai taršių miesto autobusų keitimas, atnaujinant autobusų parko transporto priemones“ skirti keturi nauji autobusai. Trys iš jų – varomi suspaustomis dujomis „Castrosua City Versus Citelis CNG“ ir vienas – suspaustas gamtines dujas ir elektrą naudojantis „Castrosua Tempus Hybrid/CNG“.

Pirmieji autobusai jau veža keleivius iš Elektrėnų į Vilnių. „Be sostinės, naujaisiais autobusais dar važinėsime į Trakus. Hibridinis „Castrosua“ bus skirtas keleiviams vežti mieste“, – aiškina UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ Transporto tarnybos vadovas Jonas Vainiūnas.

Jo teigimu, kilo šiokių tokių nesklandumų montuojant gamtinių dujų kompresorinę, todėl autobusai pradėti eksploatuoti šiek tiek vėliau nei planuota.

„Džiaugiamės galėdami pagaliau pateikti savo keleiviams visai naujas, modernias transporto priemones. Keleiviams patiko, jog autobusai šilti, patogūs. Elektroninėse švieslentėse net tamsoje iš tolo gerai matyti maršrutas, kuriuo važiuoja transporto priemonė. Iš savo lėšų naujų autobusų įsigyti neįstengtume“, – kalba J. Vainiūnas.

Šiuo metu vidutinis UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ autobusų amžius – apie dvidešimt metų.

Lina Jakubauskienė

Elektrėnų komunalinio ūkio nuotrauka

rašyti komentarą

1 Comment

  1. Šviedrys
    sausio 05, 08:59 #1 Šviedrys

    O įdomu, kodėl jau kurį laiką Elektrėnuose nevažinėja Hibridinis ?

    Reply to this comment

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.