Naujieji „Solaris Urbino CNG“ jau pasirengę kelionei į Vilnių

gruodžio 27 07:12 2013 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Pirmieji „Solaris Urbino CNG“ jau surinkti ir pasirengę kelionei į Lietuvą. Numatoma, kad į Vilnių jie atvyks sausio viduryje, o keleivius miesto gatvėmis pradės vežti sausio pabaigoje.

Priminsime, jog autobusai įsigyti už ES lėšas, pagal priemonę „Kompleksinė viešojo transporto plėtra“. 15 proc. reikalingų lėšų autobusams pirkti skyrė Vilniaus miesto savivaldybė.

Iš viso bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ sulauks devyniolikos naujutėlių suspaustas gamtines dujas naudojančių autobusų. Visi jie surinkti Lenkijoje, netoli Poznanės įsikūrusioje „Solaris Bus and Coach“ gamykloje.

Sausio pradžioje į gamyklą vyks autoritetinga komisija, kuri nuodugniai apžiūrės ir įvertins surinktas transporto priemones. Po to jie iškeliaus į Lietuvą.

Apie autobusų technines savybes – šiek tiek vėliau tik puslapyje eBus.lt. O šįkart pateikiame savo skaitytojams keletą naujausių ir dar niekur neskelbtų būsimų sostinės autobusų nuotraukų.

Lina Jakubauskienė

Gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.