Pasirašyta sutartis dėl bendradarbiavimo įgyvendinant Tauragės regiono viešojo transporto sistemos plėtrą

12 gegužės 10:37 2022 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Naujienos

Gegužės 11 d. VšĮ „Žaliasis regionas“ transporto specialistai Aušra Juciuvienė ir Dainius Večerskas dalyvavo susitikime su UAB Jurbarko autobusų parko ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos atstovais.

Susitikimo metu buvo aptariami VšĮ „Žaliasis regionas“ pasiūlymai dėl viešojo transporto maršrutų tobulinimo, naujų maršrutų sukūrimo – viešojo transporto maršrutų plėtros mieste, naujo maršruto į Tauragę sukūrimo. Pasiūlymai parengti atsižvelgiant į 2022 m. vasario – balandžio mėn. vykusios gyventojų apklausos rezultatus. Susitikimo metu tiek UAB Jurbarko autobusų parko, tiek ir Jurbarko rajono savivaldybės atstovai išsakė ir savo pastebėjimus bei pasiūlymus. Atsižvelgiant į tai, bus parengti apibendrinti pasiūlymai, kuriuos numatoma pristatyti Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariams ir visuomenei artimiausiu metu.

Taip pat VšĮ „Žaliasis regionas“ primena, kad jau veikia Tauragės regiono viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščių skelbimo internete programa, kurią galima rasti adresu www.stops.lt/taurage+. Svetainėje pateikiami šiuo metu aktualūs visos apskrities savivaldybių viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai, yra galimybę susiplanuoti kelionę ar pasitikrinti autobuso išvykimo laiką iš konkrečios stotelės. Kviečiame aktyviai naudotis šia programa.

Žaliasis regionas informacija ir nuotrauka