Patariamajame posėdyje aptartas Konkurencijos tarybos sprendimas

liepos 17 07:26 2020 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai Naujienos

Liepos 16-ąją Susisiekimo ministerijoje įvyko Patariamosios tarybos posėdis, kuriame buvo aptarta situacija po Konkurencijos tarybos nutarimo, kuris beveik toks pat, koks buvo pasiūlytas tyrimo išvadose dar 2019 m. gruodžio mėnesį, tik duota 2 mėnesiais daugiau laiko sutartims dėl tolimojo susisiekimo maršrutų su vežėjais nutraukti.

 

 

 

Pasitarime dalyvavo viceministras V. Kondratovič,  kiti misterijos ir LTSA atsakingi darbuotojai, Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovė, LKVA ir LINAVA keleivių vežėjai. Aptarti keleivių vežėjams svarbūs klausimai po Konkurencijos tarybos nutarimo dėl tolimojo susisiekimo.

Kalbėta ir apie paramą keleivių vežėjams dėl Covid-19 poveikio – kad INVEGA priemonės būtų taikomos ir savivaldybių įmonėms, kad vežėjai galėtų gauti lengvatines paskolas, kad keleivių vežėjams būtų padengiamos paskolos ir lizingo palūkanos.

V. Kondratovič pasitarime dalyvavusiam UAB „Kautra“ marketingo direktoriui Gintautui Pakusui įteikė ministro J. Narkevič pasirašytą padėką UAB „Kautra“ kolektyvui už užduotis, vykdytas kovoje su Covid-19.

Sveikiname savo kolegas, džiaugiamės kartu su jais.

LKVA informacija