Patogesnės kelionės naujais autobusais – visoje Lietuvoje

balandžio 13 03:22 2017 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Į Lietuvos kelius išvažiavo dar penki, visiškai nauji „Kautra plius” autobusai. Šie autobusai prisijungė prie jau septynių keleiviams aukštesnes keliavimo paslaugas teikiančių autobusų.

Nauji maršrutai visoje Lietuvoje

Iki šiol „Kautra plius” maršrutai kursavo tarp didžiųjų Lietuvos miestų, Kauno ir Vilniaus, bei pajūrio ir Druskininkų. Nuo šiol patogesnėmis kelionėmis galės džiaugtis ir kitų miestų keleiviai.

Naujieji autobusai važiuos šiais maršrutais: Šilalė – Vilnius (per Tauragę, Jurbarką ir Kauną), Kaunas – Mažeikiai (per Šiaulius) bei Kaunas – Biržai (važiuojant per Panevėžį).

„Nuo pat pradžios, kai pradėjome važiuoti su „Kautra plius” paslauga, išgirsdavome keleivių klausimų, kada atsiras daugiau naujų pliuso autobusų, su kuriais bus galima keliauti į Šiaulius ar Panevėžį. Nuo šiol naujieji autobusai užsuks ne tik į minėtus miestus, bet ir Tauragę, Jurbarką, Kėdainius, Pasvalį, ar tolimesnius šalies miestus, tokius kaip Mažeikiai ar Biržai. Drąsiai galime sakyti, kad “Kautra plius” paslauga teikiama visoje Lietuvoje”, – kalbėjo UAB „Kautra” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Dar daugiau komforto

„Kautra plius” – tai nauji aukščiausios klasės vokiški „Setra” Comfort Class S516 autobusai. Autobusuose keleiviai gali naudotis nemokamu 4G internetu, prie keleivių sėdynių įmontuoti elektros lizdai, tad kelionės metu galima įsikrauti savo telefoną ar kompiuterį. Tai ypatingai patogu norint kelionės metu padirbėti.

Keleiviai autobuse sėdi itin patogiose „Setra Voyage” sėdynėse. Dideli tarpai tarp sėdynių leidžia patogiai keliauti net ir aukštesniems keleiviams. Autobusuose keleiviai taip pat ras kondicionierius, bei švarius ir tvarkingus tualetus.

Šiltuoju metų laiku autobusai važiuos ir su dviračių laikikliais, tad bus galima keliaujant nemokamai vežtis ir dviračius. Tai ypač aktualu keliaujant į kurortinius miestus, į kuriuos veža autobusai.

Nemokami filmai ir muzika

Bene laukiamiausias ir populiariausias privalumas “Kautra plius” autobuse – media centras. Tai galimybė kelionės metu savo telefone ar kompiuteryje žiūrėti nemokamus filmus, klausytis naujausios muzikos ar skaityti elektroninius žurnalus.

Keleiviai media centre gali išsirinkti iš daugiau nei 30 įvairaus žanro filmų, daugiau nei 50  lietuviškos ir užsienio muzikos albumų bei keturių e-žurnalų. Visas media centro turinys yra nemokamas. Tereikia įlipus į autobusą prisijungti prie bevielio interneto.

Geriausi vairuotojai

Keleiviai vykstantys „Kautra plius” autobusais gauna ne tik įvairias nemokamas paslaugas, bet ir puikų aptarnavimą.

„Kautra plius autobusus vairuoja geriausi mūsų vairuotojai. Kiekvienais metais įmonėje vairuotojams vykdome įvairaus tipo mokymus. Kad ir šiais metais vairuotojai gilino efektyvaus vairavimo žinias, vyko bendri mokymai su policijos atstovais. Kad ir kokia šiuolaikiška technika bebūtų, manau svarbiausią vaidmenį geram kelionės įspūdžiui užtikrinti atlieka mandagus ir profesionalus vairuotojas”, – kalbėjo M. Sakalauskas.

 

Kautros informacija ir nuotraukos

  • apie-kautr2
  • apie-kautr1
  • apie-kautr3
  • apie-kautr5
  • apie-kautr6