Plungėje pristatytas dar vienas naujas „Isuzu Novo Citi“

01 vasario 05:24 2016 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai


isuzu-n1Plungės miesto vadovams bei vežėjams pristatytas jau antras „Isuzu Novo Citi“. Pirmasis vidutinės klasės autobusas atvyko į Plungę praėjusių metų pabaigoje.

 

 

 

Pasak Plungės autobusų parko direktoriaus Rimanto Kmieliausko, nors autobusas važinėja rajono keliais dar tik daugiau nei mėnesį, tačiau jau paaiškėjo, kad jis – ekonomiškas. „Naujas autobusas patiko keleiviams. Visada džiaugiamės galėdami teikti rajono gyventojams geresnes paslaugas“, – sako įmonės vadovas.

apie-plungePlungės rajono mero Audriaus Klišonio teigimu, rajono finansiniai rodikliai pastaruoju metu geri ir dar gerėja. „Turėdami galimybių, visų pirma geriname socialinę rajono gyventojų padėtį. Nauji autobusai gali vežti neįgalius žmones, jie patogūs ir tėvams su vaikais, ir senjorams, ir sunkiau vaikštantiems žmonėms“, – teigia rajono meras.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ vadovai džiaugiasi, kad „Isuzu“ autobusai patiko Plungės rajono vežėjams bei gyventojams. „Vidutinės klasės „Isuzu Novo Citi“ populiarus tarp Latvijos ir Estijos vežėjų. Džiaugiamės, kad jo privalumus įvertino ir Plungės vežėjai. Šis modelis – tai optimalus variantas vežti keleiviams miesto bei priemiesčio maršrutais. Jis – taupus, tačiau vienu metu gali vežti nemažai žmonių“, – sako „Isuzu“ autobusų pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

apie-plunge1Iš viso transporto priemone gali važiuoti 53 žmonės; salone sumontuotos 25 sėdimos vietos, dar 27 keleiviai gali stovėti.  Viena vieta – neįgaliojo vežimėliui pasistatyti.

 

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ nuotraukos