Rinkosi Keleivinio transporto tarybos nariai

28 rugpjūčio 03:59 2015 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika Lankytojai

aut-daugybeRugpjūčio 27-ąją asociacijos „Linava“ Mokymo centro salėje įvyko Keleivinio transporto tarybos posėdis. Jame dalyvavo asociacijos prezidentas Erlandas Mikėnas.

 

 

 

Keleivinio transporto tarybos pirmininkas Rimantas Martinavičius pristatė asociacijos „Linava“ prezidiumo veiklą, pasakojo apie pastaruoju metu nuveiktus darbus.

Svarbiausia posėdžio tema – nuspręsti, kaip organizuoti konferenciją viešojo transporto klausimais. Vežėjai svarstė, kokius lektorius kviestis, kokias temas gvildenti. Pritarta sprendimui konferenciją rengti spalio 6-ąją drauge su Savivaldybių asociacija. Susisiekimo ministerija pažadėjo globoti renginį.

Taip pat aptarta būsima kelionė į Kortrijką, „Busworld Europe“ parodą. Šiuo metu norą vykti jau pareiškė daugiau kaip dvi dešimtys vežėjų, šįkart bus vykstama autobusu, užsukant į keletą Vokietijos bei Lenkijos keleivinio transporto įmonių.

Tarybos nariai taip pat diskutavo, kaip sutvarkyti įvažiavimo į autobusų stotis sistemą. Kiekviena stotis kuria savas įvažiavimo sistemas, vairuotojas privalo turėti daugybę skirtingų pultelių bei kortelių, kad galėtų įvažiuoti į stotį. „Reikalavimai turėtų būti vieningi“, – kalbėjo asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto skyriaus vadovas Jevgenijus Stolovickis.

Vežėjai taip pat kalbėjo apie įmonių finansavimo problemas, taip pat apie geltonuosius autobusiukus, kurių Lietuvoje vis daugėja.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka