Rumunijos Satu Mare miestas pirks hibridinius „Solaris“

22 lapkričio 04:17 2019 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Rumunijos Satu Mare miesto vežėjai iš Lenkijos „Solaris Bus & Coach“ užsakė 11 hibridinių autobusų. Numatoma, kad jie bus pristatyti 2020-ųjų antrojoje pusėje.

 

Taip pat šalys pasirašė susitarimą, kuris suteikia galimybę ateityje išplėsti bendradarbiavimą ir patiekti dar keturis hibridinius autobusus „Solaris Urbino 12“ bei du sudvejintus „Solaris Urbino 18“ hibridinius autobusus. Pirmieji 11 dvylikos metrų „Solaris“ autobusai Satu Mare bus su serijine hibridine pavara, kurią sudaro 120 kW galios elektros variklis ir 151 kW dyzelinis variklis. Jie taip pat turės superkondensatorius, leidžiančius kaupti ir naudoti rekuperacinę energiją.

Autobusuose bus „Stop & Go“ funkcija, kontroliuojanti dyzelinio variklio veikimą: jis išjungia variklį, kai autobusas sustoja autobusų stotelėse, ir vėl įjungia, kai transporto priemonė sustoja. Tai labai sumažina išmetamų teršalų kiekį ir degalų sąnaudas.

„Solaris Urbino 12“ hibridas galės vežti 96 žmones, bus 31 sėdima vieta. Salone taip pat bus sumontuoti kondicionieriai, vaizdo stebėjimo sistemos.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka